Emziren Annelerin En Büyük Yardımcısı; Süt Saklama Poşeti

Emziren ve özellikle çalışan annelerin en büyük yardımcısı süt saklama poşetleridir. Anne sütünün en doğal halini bozmadan koruyan bu poşetler, bebeğinizi güvenle beslemenizi sağlar. Uzun süre anne sütünü saklama fırsatı sunması ve sütün ihtiyaç duyulduğu anda yalnızca ısıtılarak kullanılması kolaylığı sayesinde birçok anne süt saklama poşeti tercih ediyor.

Mochi Süt Saklama Poşetinin Özellikleri

Normal anne sütü saklama poşetlerinin yanında Mochi anne sütü saklama poşeti özel yapısı ile ekstra koruma özelliklerini sunuyor. Geliştirilmiş yapısı hem sizi hem de bebeğinizi koruyacak ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Mochi süt saklama poşeti özellikleri;

Çift katlı yapı ile maksimum koruma olacak şekilde düzenlenmiştir. Sütünüz hava ile en az miktarda temas ederek tazeliğini uzun süre korur.

İkili zip sistemi ile dilediğiniz şekilde poşetinizi dolaba yerleştirebilirsiniz. Sızdırmaz yapısı sütünüzün her damlasını korur.

Buzdolabınızda diğer ürünlerin etkilerini (koku, tat geçmesi) ortadan kaldırır. Sütünüz ilk sağıldığı gibi kalır.

Süt Saklama Poşeti Nasıl Kullanılır?

Süt saklama poşetini kullanmak son derece kolay ve pratiktir. Poşetin körük kısmı açılarak ayakta duran bir form yakalanmalıdır. Ancak poşetinizi yatay bir şekilde kullanmak isterseniz bu işlemi atlayabilirsiniz.
Açma işlemi tamamlanınca pompada bulunan sütü poşetin içerisine aktarın. Zip kapatma bölümünde çift zip bölümünü de sıkıca kapatın. Dolabınıza yerleştirerek dondurma ya da soğutma işleminizi gerçekleştirin. Sütü yeniden kullanmak isterseniz benmari usulü ısıtmanız yeterli olacaktır.

Süt Saklama Poşeti Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Süt saklama poşeti kullanırken annelerin dikkatli olması gereken noktalar bulunuyor;
Mochi anne sütü poşetleri üzerinde belirtilen mL değerleri yalnızca dik konumda duracak açılım gerçekleştirildiğinde doğru sonucu gösterir. Poşete doğrudan sütü döktüğünüzde belirtilen miktar fazla görünecektir.
Poşet açma sırasında nazik davranılmalıdır. Poşetin yırtılması durumunda yeni bir poşet kullanılmalıdır.
Mochi anne sütü poşeti tek kullanımlık olarak üretilmiştir. Her bir süt sağımı için yeni bir poşet kullanmalısınız.

Mochi İle En Uygun Anne Sütü Saklama Poşeti Fiyatları

Mochi anne sütü saklama poşeti, normal anne sütü poşetlerinin tüm olumsuz yönlerini geride bırakarak kendine ait ekstra güvenlikli anne sütü poşetleri ortaya koyuyor. Özel kesimi ve daha kolay kullanım sağlayan tasarımı ile en kaliteli poşetleri en uygun fiyatlara sunuyor. Mochi anne süt saklama poşeti fiyatı alacağınız paketin içerisindeki poşet miktarına göre değişiklik gösterir.

Anne Sütü Poşetini Kimler Kullanmalıdır?

Çalışan, bebeği kuvözde kalmak zorunda olan ya da bebeğinden belirli zamanlarda ayrı kalan anneler,
Meme ağrısına neden olan süt birikimi yaşayan anneler,
Bebeğinin beslenebileceğinden daha fazla süt üretimi yaşayan anneler,
Emziren tüm anneler,

Anne sütü saklama poşetlerini, sütlerini saklamak için kullanabilirler.

Bebeğiniz İçin Sütünüzü En Steril Poşetlerde Saklayın

Anne sütü poşetlerinin kullanılmasının en büyük avantajı bu poşetlerin ekstra sterilize edilmiş olmasıdır. Bir paket içerisinde bulunan tüm anne sütü saklama poşetleri özenle sterilize edilir ve paketlere yerleştirilir. Böylece sütünüzü en temiz ortamda saklamış olursunuz.

Benzer Yazılar

Menü