Süt Saklama Poşeti Nasıl Olmalı?

Anne sütünün içeriği, bebeğinizin en önemli besin kaynağıdır. Süt içerisinde bulunan antikorlar bebeğinizin bağışıklığını desteklerken diğer besinler ise gelişimini sağlar. Eğer süt zamanla içerisindeki değerleri kaybederse bebeğinizde beslenme eksikliği yaşanır.

Süt saklama poşeti, sütünüz için en önemli saklama alternatiflerinden biridir. Bebeğiniz bu poşetler içerisinde beklemiş sütleri tüketir. Yeterince iyi olmayan poşetlerde ya da kaplarda beklemiş sütler besleyici özelliğini kaybeder.

En iyi süt saklama poşeti belirli nitelikler taşımalıdır. Hijyen, dayanıklılık ve kolay kullanım bunlardan yalnızca birkaçıdır.

Her Paket Sterilize Edilmiş

İyi bir süt saklama poşeti kullanmak istiyorsanız her paketin sterilize edilmiş olmasına önem göstermeniz gerekmektedir. Sterilize edilmiş poşetler ile sütünüzü temiz bir alana boşaltmış, saklamış olursunuz. Kullandığınız süt saklama poşetinin sterilize olduğunu anlamak için satın aldığınız markaya özen göstermelisiniz. Ayrıca tüm poşetlerin açılması için özel bir güvenlik şeridi olmalı ve bu şeridi ilk yırtan kişi siz olmalısınız.

Son Derece Dayanıklı

Dayanıklılık süt saklama poşetlerinin önemli bir unsurudur. Açarken yırtılan ya da yerleştirmeden patlayan bir poşet sütünüzün boşa gitmesine neden olacaktır. Anne sütünün her bir damlası boşa harcanamayacak kadar önemlidir.İki katmanlı yapıya sahip Mochi süt saklama kapları iki katlı yapısı ile sütünüzü tüm dış etkenlerden korurken güvenliğini de sağlar. Hava almasını tamamen engelleyen poşeti ile sütünüzü uzun süre taze saklamanıza yardımcı olur.

Sızıntı Ve Akıntıya Karşı Önlemli

Süt poşetlerini saklarken her defasında dikey olarak saklamak buzdolabında yer kaybına neden olabilir. Poşetlerin yan yatırılması durumunda ise sızdırma gibi durumlarla karşılaşmak size istenmeyen durumlar yaşatabilir. Bu nedenle satın aldığınız süt saklama torbasının sızıntı ve akmalara karşı önlem almış olması gerekiyor.
Mochi tarafından üretilen özel süt saklama torbalarında iki katlı zip teknolojisi kullanılıyor. Duosafe olarak adlandırılan bu Japon teknolojisi ile poşetlerden sütün akması ya da sızması engelleniyor.

Kolay Kullanım

En iyi süt saklama poşeti özelliklerinden biri poşetlerin kolay kullanıma sahip olmasıdır. Kolay kullanım sağlayan bu poşetler ile anneler sütlerinin ve bebeklerinin beslendiği süt miktarını poşet üzerinden öğrenebilir. Ayrıca poşeti açması ya da açılma sırasında yırtılmanın ortadan kaldırılması sağlanır.
Bu özelliklerin yanında Mochi anne süt poşetlerinde ters yerleştirilmiş etiket alanı bulunuyor. Bu sayede poşet üzerinde yazan bilgiler çok daha kolay okunabiliyor. Beyaz teması ile anne sütünün renk karşılaştırılmasının yapılmasını son derece basit bir hale getiriyor.

Üstün Tasarım

Üstün tasarım, kolay kullanım sağlamanın yanında bir süt saklama poşetinde tüm detayların göz önünde bulundurulduğunu gösterir. Hem dolapta az yer kaplayan tasarımı, hem de buzdolabında bulunan diğer yiyeceklerin kokusundan etkilenmeyen yapısı ile Mochi anne sütü saklama poşeti üstün tasarım özellikleri sunuyor.
Anne sütünün doldurulmasını ve boşatılmasını çok daha kolay hale getiren güçlendirilmiş kaynak noktaları süt saklama kabının her zaman şeklini korumasını sağlıyor. Lazer teknoloji ile üretilmiş bu poşetler içerisinde tüm ihtiyacınız olan detayları barındırıyor.

Bebeğiniz İçin Güvenli

Bebeğinizin güvenliği için tercih edeceğiniz süt saklama torbasının içeriğinin bazı standartlara uygun olması gerekiyor. İçeriğin yanında, hijyen koşulları da göz önünde bulundurulduğunda Mochi anne sütü saklama poşetleri bebekleriniz için son derece uygundur.
Mochi anne sütü saklama poşeti, sahip olduğu tüm özellikler ile en iyi süt saklama poşeti özelliklerini bir araya getiriyor. Özel olarak üretilmiş olan bu poşetlerde öncelik bebeğiniz ve bebeğinizin sağlığıdır.

MOCHİ GÖĞÜS POMPASI (120 ML / 4 OZ)
MOCHİ ANNE SÜTÜ SAKLAMA POŞETİ
MOCHİ GÖĞÜS MASAJ ALETİ

Benzer Yazılar

Menü